Немовля в Кременчуці викрав чоловік-трансгендер, який вважає себе жінкою.
Про це інформує ГУНП в Полтавській області, пише Полтава24.
Поліція з’ясувала особу жінки, яка з великим пакунком покинула перинатальний центр одразу після зникнення дитини. Це виявився Трансгендер-чоловік, яки вважає себе жінкою. В нього ж і виявили вкрадене немовля.
Рекомендуємо
Як він пояснив, він хотів дитину й вирішив її вкрасти, бо сам народити не в змозі.
Наразі з ним працюють психіатри, щоб зробити висновок про його адекватність.
Подробиці справи тут.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




