14 липня в Кременчуцькому перинатальному центрі було викрадено 4 денне немовля.
Про це інформує ГУНП в Полтавській області, пише Полтава24.
Дитину викрали у 10 хвилинний проміжок, поки породілля вийшла з післяпологової кімнати в буфет. Наразі відомо, що чужих та відвідувачів у той момент в перинатальному центрі не було. На зміні було 2 дитячі медсестри, одна акушерка та відповідно молодший персонал, та 11 проділь та 11 немовлят на спільному перебуванні.
Вже третій день шукають дівчинку, яку викрав хтось з тих, хто на той момент перебував в перинатальному центрі. За фактом викрадення відкрито кримінальне провадження за статтею 146 КК України.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




