Знайшли немовля, яке викрали з перинатального центра в Кременчуці

Немовля в Кременчуці викрав чоловік-трансгендер, який вважає себе жінкою.

Про це інформує ГУНП в Полтавській області, пише Полтава24.

Поліція з’ясувала особу жінки, яка з великим пакунком покинула перинатальний центр одразу після зникнення дитини. Це виявився Трансгендер-чоловік, яки вважає себе жінкою. В нього ж і виявили вкрадене немовля.

Рекомендуємо

Як він пояснив, він хотів дитину й вирішив її вкрасти, бо сам народити не в змозі.

Наразі з ним працюють психіатри, щоб зробити висновок про його адекватність.

Подробиці справи тут.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів