В Полтаві вуличне освітлення включатимуть за графіком та не по всьому місту

Після ворожої атаки на енергетичні об’єкти Полтавщини виникла потреба в економії електроенергії. Тому Міськсвітло включатиме світло у визначені години та за графіком.

Про це інформує Полтавська ОВА, пише Полтава24.

Наразі НЕК “Укренерго” повідомило про застосування графіків обмеження споживання потужностей для промислових підприємств. Якщо це не допоможе, можливе застосування графіків стабілізаційних відключень для населення.

Рекомендуємо

Тому в Полтаві «Міськсвітло» включатиме вуличне освітлення з обмеженнями — в черговому режимі з 20:40 до 23:00. Тобто якась частина вулиць буде освітлена з 20:40 до 22:00, а друга частина з 22:00 до 23:00.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів