В Полтаві врятували лебедів та відправили на зимування в екопарк

В Полтаві врятували лебедів та відправили на зимування в екопарк.

Про це повідомляє керівництво Полтавського дендропарку, пише Полтава24.

З приходом сильних холодів з міськими улюбленцями, лебедями Петром та Наталкою, які мешкають в Полтавському дендропарку, сталося лихо — вони застрягли у кризі, якою вкрився ставок.

Рекомендуємо

Рятувальники хутко врятували лебедів та качок, та відправили їх на зимування в екопарк, що розташований у Ковалівці.

На щастя птахи почуваються нормально й не встигли завдати собі шкоди, намагаючись вибратися з крижаної пастки.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів