В Полтаві врятували лебедів та відправили на зимування в екопарк.
Про це повідомляє керівництво Полтавського дендропарку, пише Полтава24.
З приходом сильних холодів з міськими улюбленцями, лебедями Петром та Наталкою, які мешкають в Полтавському дендропарку, сталося лихо — вони застрягли у кризі, якою вкрився ставок.
Рекомендуємо
Рятувальники хутко врятували лебедів та качок, та відправили їх на зимування в екопарк, що розташований у Ковалівці.
На щастя птахи почуваються нормально й не встигли завдати собі шкоди, намагаючись вибратися з крижаної пастки.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




