Про це повідомили в комунальному підприємстві «Декоративні культури».
Білих і чорних птахів із першого та третього ставків перевезли до спеціально підготовленого приміщення на території підприємства. Саме там лебеді перебуватимуть упродовж холодного періоду.
Такі дії для міста не нові. Практику зимової перетримки застосовують щороку, коли сильні морози сковують водойми льодом і можуть становити небезпеку для птахів.

У закритому приміщенні лебедям забезпечують належні умови утримання, регулярний догляд і годування до настання стабільного потепління.
Після завершення зими та покращення погодних умов лебедів планують знову повернути до ставків Дендропарку.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




