У Полтаві сьогодні лебедів зі ставків Дендропарку перевезли на зимову перетримку

У Полтавському міському парку «Дендропарк» сьогодні 26 грудня на зиму забрали лебедів, які мешкали на місцевих ставках.

Про це повідомили в комунальному підприємстві «Декоративні культури».

Білих і чорних птахів із першого та третього ставків перевезли до спеціально підготовленого приміщення на території підприємства. Саме там лебеді перебуватимуть упродовж холодного періоду.

Такі дії для міста не нові. Практику зимової перетримки застосовують щороку, коли сильні морози сковують водойми льодом і можуть становити небезпеку для птахів.

Рекомендуємо
У Полтаві сьогодні лебедів зі ставків Дендропарку перевезли на зимову перетримку
Лебеді з дендропарку / Фото Декоративні культури

У закритому приміщенні лебедям забезпечують належні умови утримання, регулярний догляд і годування до настання стабільного потепління.

Після завершення зими та покращення погодних умов лебедів планують знову повернути до ставків Дендропарку.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів