Полтавці з бригад “Гвардії наступу” отримали нагороди від Ігоря Клименка.
Про це повідомляє Полтавська ОВА, пише Полтава24.
9 серпня Міністр МВС Ігор Клименко відвідав бригади “Гвардії наступу”, а саме «Кара-Даг», «Червона калина» та «Спартан», які виборюють незалежність України на південному напрямку.
Рекомендуємо
Ігор Клименко вручив нагороди кращім бійцям, в тому числі й полтавцям, що воюють зараз у цих бригадах.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




