Полтавці з бригад “Гвардії наступу” отримали нагороди від Ігоря Клименка

Полтавці з бригад “Гвардії наступу” отримали нагороди від Ігоря Клименка.

Про це повідомляє Полтавська ОВА, пише Полтава24.

9 серпня Міністр МВС Ігор Клименко відвідав бригади “Гвардії наступу”, а саме «Кара-Даг», «Червона калина» та «Спартан», які виборюють незалежність України на південному напрямку.

Рекомендуємо

Ігор Клименко вручив нагороди кращім бійцям, в тому числі й полтавцям, що воюють зараз у цих бригадах.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів