Сьогодні співробітники КП “Декоративні культури” повернули білих лебедів до першого ставка Полтавського дендропарку після періоду зимового утримання. Птахів тимчасово перемістили 16 лютого, коли водойма майже повністю замерзла.
Про це інформує Полтавська міськрада, пише Полтава24.
Лебеді із задоволенням повернулися у знайоме середовище, а комунальники подбали про їхнє харчування, залишивши на березі зерна кукурудзи.
Рекомендуємо
Водночас вони нагадали полтавцям, що годувати лебедів хлібом заборонено, адже це може зашкодити їхньому здоров’ю.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




