На ранок 20 травня через негоду повністю або частково без електропостачання залишилися понад 30 населених пунктів у Полтавській, Київській та Чернігівській областях.
Про це повідомили в “Укренерго”.
Найбільше пошкоджень зафіксували після нічного дощу та грози, які пошкодили лінії електропередачі. У кількох громадах без світла залишилися окремі будинки та вулиці.
Рекомендуємо
Наразі аварійні бригади обленерго продовжують роботи з відновлення електропостачання.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




