На Полтавщині почалися аварійні знеструмлення через негоду: актуальна інформація станом на цей момент

Укренерго сьогодні 20 травня повідомило про знеструмлення частини населених пунктів Полтавщини через негоду.

На ранок 20 травня через негоду повністю або частково без електропостачання залишилися понад 30 населених пунктів у Полтавській, Київській та Чернігівській областях.

Про це повідомили в “Укренерго”.

Найбільше пошкоджень зафіксували після нічного дощу та грози, які пошкодили лінії електропередачі. У кількох громадах без світла залишилися окремі будинки та вулиці.

Рекомендуємо

Наразі аварійні бригади обленерго продовжують роботи з відновлення електропостачання.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів