Полтавська міська рада уклала меморандум з операторами прокату електросамокатів і тепер на жителів міста очікують зміни.
Про це інформує Полтавська міськрада, пише Полтава24.
Згідно зі словами міської голови Катерини Ямщикової, для користування електросамокатами в Полтаві необхідно створити чіткі правила, зокрема:
- правила розміщення самокатів у громаді;
- стан та справність електросамокатів;
- обмеження швидкості руху самокатів тощо.
Представники компаній “PULSE” та “ROOH” повідомили, що в Полтаві на сьогодні працюють приблизно 240 їхніх самокатів (по 120 кожної компанії).
Депутат міської ради Вадим Ямщиков зазначив, що основні проблеми користування електросамокатами в місті включають перевищення швидкості, наїзди на пішоходів та залишення самокатів поза визначеними для цього зонами. Щоб розв’язати ці проблеми, у місті планують:
- запровадити зональні обмеження швидкості руху (визначити зони, де діятимуть спеціальні обмеження на швидкість до 5, 15 чи 20 км/год);
- встановити на самокати GPS-трекери та датчики для відстеження останнього використання транспорту;
- обмежити можливість завершення поїздки поза межами спеціально визначених зон;
- покривати витрати, пов’язані з переміщенням самокатів;
- працівники компанії прибиратимуть самокати з місць проведення масових заходів та перекриття вулиць.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




