Електросамокат у центрі Полтави збив пішохідку: жінка опинилася в лікарні

Сьогодні 28 квітня поліція Полтави оприлюднила подробиці ДТП, яка трапилася в центрі Полтави.

Увечері 27 квітня в центральній частині Полтави сталася дорожньо-транспортна пригода за участю електросамоката. Керманич двоколісного транспорту здійснив наїзд на жінку, яка йшла тротуаром. Постраждалу з травмами доправили до медичного закладу.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини, подія сталася близько 21:30 на вулиці Соборності. За попередніми даними слідства, 20-річний хлопець, рухаючись електросамокатом пішохідною зоною, збив 56-річну місцеву мешканку.

Медики екстреної допомоги госпіталізували жінку з тілесними ушкодженнями для обстеження та подальшого лікування.

Рекомендуємо

Після інциденту слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 291 Кримінального кодексу України — порушення чинних на транспорті правил, що убезпечують рух, якщо це спричинило тяжкі

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів