Увечері 27 квітня в центральній частині Полтави сталася дорожньо-транспортна пригода за участю електросамоката. Керманич двоколісного транспорту здійснив наїзд на жінку, яка йшла тротуаром. Постраждалу з травмами доправили до медичного закладу.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини, подія сталася близько 21:30 на вулиці Соборності. За попередніми даними слідства, 20-річний хлопець, рухаючись електросамокатом пішохідною зоною, збив 56-річну місцеву мешканку.
Медики екстреної допомоги госпіталізували жінку з тілесними ушкодженнями для обстеження та подальшого лікування.
Після інциденту слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 291 Кримінального кодексу України — порушення чинних на транспорті правил, що убезпечують рух, якщо це спричинило тяжкі
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




