З понеділка 30 жовтня в Полтавській громаді з’явиться опалення у школах

З понеділка 30 жовтня в Полтавській громаді з’явиться опалення у школах.

Про це повідомляє Полтавська міськрада, пише Полтава24.

Полтавська міськрада погодила початок опалювального сезону у школах та ПТУ з 30 жовтня, попри достатньо теплу погоду та середньодобову температуру вище +8.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів