З понеділка 30 жовтня в Полтавській громаді з’явиться опалення у школах.
Про це повідомляє Полтавська міськрада, пише Полтава24.
Полтавська міськрада погодила початок опалювального сезону у школах та ПТУ з 30 жовтня, попри достатньо теплу погоду та середньодобову температуру вище +8.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




