Полтававодоканал обіцяє до 4 червня завершити ремонт колектора, аварія на якому змусила містян жити за графіком.
Про це інформує Полтавська міськрада, пише Полтава24.
Вчора Полтававодоканал повідомив, що підрядною компанією “Авто-М” методом санації вже прокладено 240 м труби, а для того, щоб ліквідувати аварію на колекторі потрібно всього замінити 500 м труби.
За прогнозом Олега Мізіка, якщо не відбудеться форс-мажору, то ремонт завершать до 4 червня. А вже 5 червня скасують графіки водопостачання й містяни знову отримуватимуть воду в повному обсязі.
Нагадаємо, з 6 травня у зв’язку з аварією на колекторі населення отримує воду за графіком. Ремонт затягнувся через Полтавську міськраду, яка спочатку не могла виділити гроші на ремонт, а потім виділила лише частину 10 мільйонів гривень замість 15 млн.грн й довелося шукати благодійників.
При цьому водночас понад 20 мільйонів пустили на ремонт доріг, хоча цей ремонт не був терміновим.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




