Наприкінці минулого тижня нарешті влада заворушилася і почала реагувати на пікети громадян, які вимагають збільшити суми на ЗСУ. У Харкові з цим питанням ситуація надто сумна: на доброустрій міста витрачено в цьому році 972 мільйони гривень, а щодо фінансування армії та тероборони – не знайдено жодних розрахунків. Трохи менші суми витратили на бруківку та інші задачі Одеса з Вінницею, перестарався Львів (1358 млн грн), а «переплюнув» усіх Дніпро (3241 млн грн). Виходячи з новин Харкова, доброустрій – на часі, а допомога бійцям – зовсім не в пріоритеті? Надто сумно, якщо згадати, що Харків і область постійно відчувають наслідки обстрілів.
Куп’янщина дуже потерпає від ворога. Там проходить обов’язкова евакуація. Вже вивезли на безпечні території понад 280 дітей з родинами. А для захисту населених пунктів продовжують створювати мобільні групи, які зможуть збивати «Шахеди».
Харків: гроші, які приваблюють
Ця тема, мабуть, буде вічною, а мова йде про шахрайства.
- Як повідомляється на сторінках slk.kh.ua, ще одному фанату чужого майна загрожує в’язниця. 46-річний мешканець полюбляв заходити до магазинів та красти речі, ховаючи під одягом. Але цей знав, на що йшов, бо вже не один раз відбував термін покарання. Мабуть, скучив за баландою та жорсткими правилами під наглядом служок пахана.
- Команда з 4-х чоловіків (один 18-річний та троє 20-річних) вирішила, що чесно працювати – це надто важко та нецікаво. Вони створили організовану групу, в які займалися протиправною діяльністю, а саме – фішингом. Зробивши сайт, зовні схожий на сторінку держаного порталу, молодики запустили в соцмережах таргетовану рекламу. Тематика була – отримання грошової допомоги. А зробити це можна було, перейшовши по посиланню (фішинг у вигляді банківської сторінки) та надавши реквізити картки власника. Люди марно очікували гроші, в цей самий час з їхніх карток шахраї виводили фінанси. На даний час підозрювані затримані, справа розглядається. Вже відомо про 13 довірливих постраждалих.
- Крадіжки в Індустріальному районі міста. Один спец примудрився вкрасти гроші у продавця на ринку. Злодія знайшли за кілька годин, ним виявився «бувалий ходок» за ґрати. За 2500 гривень, привласнених незаконним шляхом, він знову відвідає місця не такі віддалені. Другий злодій теж орудував на ринку та встигнув вкрасти з магазину ноутбук. Просто розбив скло, витягнув товар і намагався втекти. Цьому ділку – 22 роки, відсидів за наркотики.
Дивно, що люди не цінують особисту свободу. Хоча у в’язниці їм не потрібно замислюватися над тим, де переночувати, як заплатити за комунальні послуги, у що одягатися і як роздобути їжу. Життя по накатаному: вийшов-вкрав-сів.
Читаючи новини в електронному вигляді, ви будете в курсі подій, що відбуваються у Харкові та прилеглих районах.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




