Полтаві пройшов чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих.
Про це повідомляє голова Полтавської ОВА Філіп Пронін, пише Полтава24.
В Полтаві вперше відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих, участь в якому взяли 160 спортсменів.
Рекомендуємо
Полтавці змогли вибороти одно “срібло” та дві “бронзи”.
Срібним призером став Євген Савета у ваговій категорії до 97 кг.
Бронзовими призерами стали Максим Лю та Дмитро Пишков.
Пишаємося нашими спортсменами!
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




