В Полтаві 8-річний хлопець знущався з кішки: перед законом відповідатимуть батьки нелюда

Поліція Полтави розшукала 8-річного нелюда, який знущався з кішки.

Вчора, 21 березня, під час перевірки соціальних мереж поліцейські натрапили на відео, де дитина знущається з тварини. Інформацію одразу перевірили та встановили особу виродка — ним виявився 8-річний місцевий житель.

Як з’ясували ювенальні поліцейські, кішка була домашньою і жила в цій же сім’ї. Після втручання правоохоронців мати нелюда добровільно передала тварину волонтерам. Наразі кішка перебуває у ветеринарній клініці, де її оглядають лікарі. За попередніми висновками, загрози для життя немає.

Із родиною провели серйозну профілактичну розмову. Через малий вік нелюда відповідальність нестимуть дорослі: на батьків склали адміністративний протокол за невиконання батьківських обов’язків (ч. 1 ст. 184 КУпАП). Матеріали вже готують для передачі до суду.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів