Удар по енергетиці: частина Полтавщини залишилася без світла

Сьогодні 23 квітня Міненерго повідомило про проблеми зі світлом на Полтавщині, але поки що обійшлося без ГАВ.

Сьогодні, 23 квітня, у Полтавській області частина споживачів опинилася без електропостачання після обстрілів енергетичної інфраструктури.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства енергетики України.

За даними енергетиків, перебої зі світлом зафіксували не лише на Полтавщині. Відключення також торкнулися Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Полтавської, Сумської, Херсонської та Харківської областей.

Рекомендуємо

Фахівці вже працюють у посиленому режимі, аби якнайшвидше повернути електропостачання. Ремонтні бригади не зупиняються і ведуть роботи цілодобово.

Водночас у регіоні не прогнозують запровадження погодинних графіків відключень. Однак енергетики просять жителів ощадливо користуватися електроенергією у пікові вечірні години — з 18.00 до 22.00, щоб знизити навантаження на систему.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів