У Полтаві в модульному містечку за 41 млн.грн. зараз мешкає всього 133 переселенці.
Про це повідомляє Полтавська ОВА, пише Полтава24.
Як повідомив голова Полтавської ОВА, за жовтень 2023 року кількість мешканців зросте до 350 осіб.
Зараз вони чекають, поки до містечка привезуть нові ліжка, бо попередні виявилися неякісними.
Взагалі модульне містечко — болюча тема для Луніна, бо витратили на нього 41 млн.грн і це при тому, що його подарували, а шалена купа грошей пішла на комунікації, монтаж та меблі.
Потім пів року воно взагалі стояло порожнє, а зараз у ньому мешкає всього 133 особи замість 500, на яких розраховано містечко.
Хоча Дмитро Лунін і наголошує, що воно найкраще в Україні, та люди не дуже охоче переїжджають до нього.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




