Тепер користувачі газу в Полтаві сплачуватимуть за технічне обслуговування газових мереж всередині будинків

Тепер користувачі газу в Полтаві сплачуватимуть за технічне обслуговування газових мереж всередині будинків.

Про це повідомляє АТ “Полтавагаз”, пише Полтава24.

У грудні 2023 року НКРЕКП затвердила новий Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газопостачальних систем багатоквартирних будинків. Тепер постачальники газу зобов’язані проводити ТО цих систем та відповідатимуть за їх стан у випадку аварій.

Рекомендуємо

Тепер користувачі газу отримають так звану “третю платіжку”, але не кожного місяця. Техобслуговування, ремонтні роботи та заміна зношених частин по регламенту виконуються раз на 3-5 років, тому рахунок мешканцям будинку виставлятимуть протягом 10 днів після проведення таких робіт.

Це означає, що сплачувати за техобслуговування споживачі також будуть раз на 3-5 років. Стосується це мешканців багатоповерхівок, де немає ОСББ, бо вони за техобслуговування раніше не сплачували.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів