Шестеро захисників із Полтавщини звільнилися з полону під час великого обміну

Сьогодні 15 травня Україна провела масштабний етап повернення своїх військових із російського полону.

У межах першої частини обміну у форматі “1000 на 1000” додому повернулися 205 українських захисників. Серед них — шестеро воїнів із Полтавщини.

До України повернули рядових, сержантів та офіцерів різних підрозділів. Серед звільнених — військові Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Чимало бійців перебували в полоні ще від 2022 року. Йдеться про оборонців Маріуполя та “Азовсталі”, а також військових, які захищали Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках. Серед них є й ті, хто охороняв ЧАЕС.

Рекомендуємо

Цей обмін став лише першим етапом великої домовленості щодо повернення українських військовополонених. Робота над звільненням наших людей триває й надалі.

“Дякую всім, хто працює заради повернення наших людей додому, передусім нашим воїнам, які поповнюють обмінний фонд, та нашій команді. Дякую всім партнерам, які допомагають звільняти українців із полону”, — повідомив Президент України Володимир Зеленський.

Попереду на визволених захисників чекають медичне обстеження, реабілітація та зустрічі з рідними після довгих місяців неволі.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів