Повернувся додому на щиті: в Полтаві попрощалися з бійцем “Азову”

Повернувся додому на щиті: в Полтаві попрощалися з бійцем “Азову”.

Про це повідомляє Полтавська міськрада, пише Полтава24.

Сьогодні 18 листопада в Полтаві попрощалися з сержантом Олександром Шматком, який воював у складі “Азову” та загинув на Донеччині.

Рекомендуємо

Вічна Слава Герою!

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів