Повернувся додому на щиті: в Полтаві попрощалися з бійцем “Азову”.
Про це повідомляє Полтавська міськрада, пише Полтава24.
Сьогодні 18 листопада в Полтаві попрощалися з сержантом Олександром Шматком, який воював у складі “Азову” та загинув на Донеччині.
Рекомендуємо
Вічна Слава Герою!
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




