У Миргородському районі 34-річну жінку підозрюють у вчиненні умисного вбивства її новонародженої дитини.
Про це повідомляє ГУНП в Полтавській області, пише Полтава24.
За даними правоохоронців, 31 січня до них надійшла інформація від медичних працівників про госпіталізацію жінки з післяпологовими ускладненнями. Під час перевірки з’ясувалося, що вона самостійно народила дитину вранці у власному будинку, але залишила немовля без допомоги, що призвело до його смерті.
Слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили жінці про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею 117 КК України – умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини.
Наразі вирішується питання щодо обрання їй запобіжного заходу, тривають слідчі дії.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




