Команда чирлідерів Ліцею №26 «Шевченківський» з Полтави здобула перше місце на фінальному етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» у категорії «А».
Про їхній успіх повідомила в.о. міського голови Катерина Ямщикова, пише Полтава24.
Юні спортсменки, які виступають під назвою «Панда», продемонстрували високий рівень підготовки та командної злагодженості.
До змагань колектив підготувала вчителька Анастасія Арканова. До складу команди увійшли учні 5–7 класів: Марія Шпіка, Вероніка Левченко, Софія Свириденко, Варвара Пивовар, Кристина Нікулі, Анастасія Мироненко, Маріанна Гриженко, Марія Деркач, Діана Лях та Анна Поздєєва.
Змагання V етапу шкільної ліги з чирлідингу проходили у Львові з 2 по 4 червня, зібравши найсильніші шкільні команди з усієї країни.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




