“Полтавагаз” вже з січня почне техобслуговування та перевірку внутрішньобудинкових систем.
Про це повідомляє АТ “Полтавагаз”, пише Полтава24.
Як ми вже писали, ще у грудні минулого року НКРЕКП затвердила новий Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газопостачальних систем багатоквартирних будинків.
Через це усі компанії, що постачають газ населенню повинні проводити техобслуговування газопостачальних систем, що розташовані всередині будинків, після чого мешканці будинків отримають рахунки для сплати за це техобслуговування.
АТ “Полтавагаз” запланувала перевірку 46 будинків на січень, а всього за рік в Полтаві перевірять понад 3000 багатоповерхівок. Графік перевірок можна подивитися тут.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




