Під час останнього обміну полоненими до дому повернули 13 бійців з Полтавщини

Сьогодні 25 квітня стало відомо, що з полону повернули 13 захисників з Полтавщини й серед них двоє військових Полтавського ТЦК.

Під час масштабного обміну військовополоненими, який відбувся 24 квітня, до України повернулися 193 оборонці. Серед них — 13 військовослужбовців з Полтавської області.

Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Віталій Дяківнич.

За його словами, звільнення відбулося за інформацією Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Рекомендуємо

“Маємо хороші новини щодо обміну полоненими. За інформацією Координаційного штабу, зі 193 захисників, яких повернули на рідну землю — 13 з Полтавщини. Вітаємо вдома! Дякуємо усім, хто докладав і докладає зусилля заради повернення з полону усіх наших людей”, — зазначив він.

Серед звільнених — двоє військовослужбовців Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Як повідомили у пресслужбі Полтавського обласного ТЦК та СП, з російського полону вдалося визволити солдата Романа Жовноватюка та молодшого сержанта Дмитра Бабміндру.

Свого часу вони у складі зведеної роти ТЦК вирушили на фронт, де відбивали російські штурми поблизу Авдіївки на Донеччині. Зв’язок із військовими зник наприкінці січня 2024 року під час виконання бойових завдань, а згодом стало відомо, що вони опинилися в полоні.

Також додому повернувся 29-річний військовослужбовець Віталій Андрейченко із села Гриньки Градизької громади. Як повідомив очільник громади Мирослав Носа, захисник провів у полоні три роки.

Інші військові з Полтавщини, які повернулися під час цього обміну, боронили країну на різних гарячих напрямках фронту.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів