На Полтавщині відкрили ще одну Алею Слави в одній з громад

Сьогодні 29 травня стало відомо, що в Пирятинській громаді відкрили Алею Слави.

У селі Малютинці Пирятинської громади 28 травня відбулося відкриття Алеї Слави, присвяченої загиблим військовим-землякам, які віддали життя під час російсько-української війни.

На Алеї Слави вшанували пам’ять:

  • Володимира Охріменка;
  • Михайла Бутенка;
  • Віталія Котка;
  • Олександра Котка;
  • Олександра Кучерявенка.

Усі вони народилися або проживали в Малютинцях.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів