На Полтавщині правоохоронці знайшли жінку, яка викинула немовля на смітник.
Про це повідомляє ГУНП у Полтавській області, пише Полтава24.
19 листопада в м.Глобине чоловік знайшов дитину на смітнику. На щастя хлопчика вдалося врятувати й зараз він перебуває у лікарні.
Рекомендуємо
За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне впровадження та почали шукати породілля, яка намагалася вбити свою дитину.
Нею виявилася 32 річна місцева жителька, в якої вже 4 дітей. Пояснити свої дії жінка не змогла.
Правоохоронці повідомили їй про підозру у замаху на навмисне вбивство дитини.
Триває слідство.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




