На Полтавщині правоохоронці знайшли жінку, яка викинула немовля на смітник

На Полтавщині правоохоронці знайшли жінку, яка викинула немовля на смітник.

Про це повідомляє ГУНП у Полтавській області, пише Полтава24.

19 листопада в м.Глобине чоловік знайшов дитину на смітнику. На щастя хлопчика вдалося врятувати й зараз він перебуває у лікарні.

Рекомендуємо

За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне впровадження та почали шукати породілля, яка намагалася вбити свою дитину.

Нею виявилася 32 річна місцева жителька, в якої вже 4 дітей. Пояснити свої дії жінка не змогла.

Правоохоронці повідомили їй про підозру у замаху на навмисне вбивство дитини.

Триває слідство.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів