На Полтавщині породілля викинула немовля на смітник

На Полтавщині породілля викинула немовля на смітник.

Про це повідомляє ГУНП у Полтавській області, пише Полтава24.

В м.Глобине місцевий мешканець знайшов немовля на смітнику та викликав поліцію.

Рекомендуємо

Дитина була жива та її госпіталізували у стані середньої важкості.

За фактом відкрито кримінальне впровадження й поліція розшукує породілля, яка викинула немовля.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів