У Решетилівській Кобеляцькій громадах Полтавщини зафіксували випадки отруєння бджіл. Для встановлення причин створили спеціальні комісії.
Про це повідомили під час апаратної наради у Полтавській ОВА 25 травня 2026 року.
Після звернень місцевих пасічників у громадах сформували спеціальні комісії для розслідування причин загибелі комах. До їхнього складу залучили експертів Держпродспоживслужби.
В обласній адміністрації закликали голів громад посилити контроль за використанням агрохімії та не допускати самовільного обприскування посівів.
Згідно з чинними інструкціями щодо застосування пестицидів, фермери зобов’язані заздалегідь інформувати про обробку полів. Повідомлення місцевих жителів і бджолярів має надходити щонайменше за три доби до початку робіт, щоб пасічники могли вчасно закрити або вивезти вулики у безпечне місце.
Дізнавайтеся першими про головне
Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News




