Ексбухгалтерок лікарні в Полтаві підозрюють у розтраті майже 13 млн грн

Сьогодні, 25 червня, прокуратура Полтавщини повідомила про підозру колишній головній бухгалтерці полтавської лікарні та її заступниці у розтраті 13 млн грн.

Колишній головній бухгалтерці полтавської лікарні та її заступниці повідомлено про підозру у розтраті та заволодінні коштами в особливо великих розмірах, а також у складанні та видачі завідомо неправдивих офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, упродовж 2022–2024 років жінки, перебуваючи на своїх посадах, вносили до тарифікаційних списків неправдиві відомості щодо кількості працевлаштованих працівників і обсягів виплат. У результаті цього було штучно збільшено фонд заробітної плати в поліклініки.

З цього фонду 21 працівник поліклініки безпідставно отримував завищені зарплати. Частину цих коштів вони згодом повертали колишній головній бухгалтерці.

Рекомендуємо

За висновками слідства, комунальному закладу завдано збитків майже на 13 млн грн, з яких понад 3 млн грн отримала колишня головна бухгалтерка.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють детективи ТУ БЕБ у Полтавській області за процесуального керівництва прокурорів Полтавської обласної прокуратури та оперативного супроводу Полтавського управління ДСР НП України.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в суді.

Дізнавайтеся першими про головне

Підписуйтесь, щоб бути в курсі свіжих новин Полтави, фото, відео та ексклюзивів — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів